Мiй блог

18
Май

Місцеві вибори в об'єднаній громаді на Запоріжжі опинились під загрозою зриву

Запорізька районна виборча комісія не змогла утворити сільську виборчу комісію для проведення виборів в територіальній громаді.

 

30 червня 2019 року повинні відбутися вибори депутатів сільської ради та сільського голови Новоолександрівської сільської територіальної громади.

Одним з етапів виборчого процесу місцевих виборів – утворення сільської територіальної виборчої комісії, яка займається організацією підготовки, проведення та встановлення результатів виборів.

Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» обов’язок утворити Новоолександрівську сільську територіальну виборчу комісію покладається на Запорізьку районну виборчу комісію в строк до 18 травня включно.

Проте Запорізька районна виборча комісія на своєму засіданні не змогла утворити сільську виборчу комісію. Причина банальна – відсутність кворуму на засіданні для прийняття рішення. Оскільки з 18 членів районної виборчої комісії на скликане головою комісії засідання двічі поспіль (17 та 18 червня) прибули лише 8 членів комісії.

Відсутність  Новоолександрівської сільської територіальної виборчої комісії призводить до неможливості утворити одномандатні виборчі округи, зареєструвати кандидатів, здійснити друк виборчих бюлетенів, провести голосування та встановити результати виборів сільської ради та сільського голови.

Відтак вибори 30 червня 2019 року в Новоолександрівській сільській територіальній громаді опинились під загрозою зриву.

Комментарии (0)
Додати новий коментар: