Мiй блог

10
Дек

Апеляційний суд поновив Сергія Куща на посаді Григорівського сільського голови

Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро) відхилив скаргу Григорівської сільської ради та залишив без змін рішення Запорізького окружного адміністративного суду, яким визнано протиправним та скасовано рішення сільської ради про дострокове припинення повноважень Григорівського сільського голови Сергія Куща.

 

20 грудня 2017 року депутати Григорівської сільської ради прийняли рішення про дострокове припинення повноважень Григорівського сільського голови Сергія Куща, а 04 січня 2018 року – про дострокове припинення повноважень секретаря цієї ради Світлани Андреєвої. Обов’язки керівника сільської ради були покладені на депутата ради Ірину Капусту, яка є ставлеником Голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

Напередодні (19 грудня 2017 року) відсторонення від посади Сергія Куща проти нього була заздалегідь підготовлена та вчинена провокація хабара, що мала наслідком затримання сільського голови на 72 години підконтрольними владі правоохоронними органами, з метою виготовлення дубліката печатки сільської ради, проведення реєстраційних дій в державному реєстрі щодо зміни керівника ради та безперешкодного захоплення влади на рівні місцевого самоврядування.

14 травня 2018 року Запорізький окружний адміністративний суд встановив, що позачергові сесії Григорівської сільської ради, які відбулись у грудні 2017 року та січні 2018 року, проведені з грубими порушеннями діючого законодавства. Відтак всі прийняті на цих сесіях рішення судом визнані протиправними та скасовані, також судом скасовано реєстраційні дії в державному реєстрі про зміну керівника органу місцевого самоврядування.

10 грудня 2018 року Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро) апеляційну скаргу Григорівської сільської ради відхилив, а рішення Запорізького окружного адміністративного суду залишив без змін.

Рішення апеляційного суду набирають законної сили з моменту їх прийняття. Відтак повноважним Григорівським сільським головою є Сергій Кущ, який був обраний на цю посаду за результатами чергових місцевих виборів у жовтні 2015 року, а секретарем ради є Світлана Андреєва, яка була обрана на першій сесії ради секретарем Григорівської сільської ради.

Сергій Кущ вже приступив до виконання своїх посадових обов’язків та видав низку розпоряджень з кадрових питань, які будуть доведені до відома заінтересованих осіб в порядку, передбаченому діючим законодавством.

Комментарии (0)
Додати новий коментар: