Мiй блог

07
Окт

Анжела Рябоконь знову очолила Наталівську сільську раду

Відбулась державна реєстрація зміни керівника Наталівської сільської ради. Орган місцевого самоврядування знову очолила Анжела Рябоконь.

 

У січні 2017 депутати  Наталівської сільської ради достроково припинили повноваження Наталівського сільського голови Володимира Гурицького. За законом  обов’язки керівника органу місцевого самоврядування виконує секретар ради, посаду якого займала Анжела Рябоконь.

Одразу по проведенню сесії до державного реєстру була внесена відповідна інформація. Проте у травні 2017 Міністерство юстиції України за надуманими підставами скасувала відповідну реєстраційну дію. Отже тривалий час керівником Наталівської сільської ради безпідставно значився звільнений з цієї посади Володимир Гурицький.

У вересні Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд визнав протиправними з моменту їх прийняття та скасував рішення Наталівської сільської виборчої комісії про відкликання чотирьох депутатів ради разом з Анжелою Рябоконь.

Таким чином рішення січневої сесії Наталівської сільської ради, на якій було прийнято рішення про зміну керівника ради, є законними. Відтак до державного реєстру була повторно внесена інформація щодо керівника та підписанта Наталівської сільської ради Анжели Рябоконь, яка вже приступила до виконання своїх обов’язків.

«До Наталівської сільської ради повернулась законна влада»,  –  прокоментував останні події депутат Наталівської сільської ради, Голова комісії з законності та бюджету Леонід Стрєлка.  –  «Спільними зусиллями депутатів ради та громади будуть подолані всі труднощі та завершено процес об’єднання Степненської та Наталівської сільських рад в Степненську сільську територіальну громаду з адміністративним центром у селі Степне».

Комментарии (0)
Додати новий коментар: