Мiй блог

11
авг

Апеляційний суд задовольнив скаргу Анжели Рябоконь

Апеляційний суд задовольнив скаргу Анжели Рябоконь та визнав її невинуватою у перешкоджанні слідчих дій.

 

 

18 січня цього року у приміщенні Запорізького районного казначейства Анжела Рябоконь безпідставно утримувалась протягом дев’яти годин працівниками поліції, які мотивували свої дії наявністю в речах Рябоконь вибухового пристрою.

Не знайшовши вибухівки в сумці Анжели Рябоконь, поліціанти застосували силу до жінки та незаконно вилучили документи Наталівської сільської ради.

З того моменту почалась активна фаза протистояння депутатів Наталівської та Степненської сільських рад, які виборюють своє право на об’єднання громад, та чиновників Запорізької обласної державної адміністрації, працівників прокуратури Запорізької області та управління Служби безпеки України по Запорізькій області, які незаконно перешкоджають депутатам у їх прагненні створити Степненську сільську територіальну громаду з адміністративним центром у селі Степне.

Одночасно з цим працівники Національної поліції та Служби безпеки України звинуватили Рябоконь у перешкоджанні слідчих дій та склали на неї протокол про адміністративне правопорушення за ст. 185 КУпАП.

Суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя Олександр Гнатюк, який розглядав адміністративний матеріал на Анжелу Рябоконь, визнав її винною у адміністративному правопорушенні.

11 серпня суддя Апеляційного суду  Запорізької області Вячеслав Білоконев задовольнив апеляційну скаргу Анжели Рябоконь та скасував постанову Ленінського районного суду м. Запоріжжя, якою депутата було визнано винною у перешкоджанні слідчих дій, встановив відсутність у діях Рябоконь складу адміністративного правопорушення та закрив провадження у справі.

Постанова апеляційного суду у справах про адміністративні правопорушення є остаточною та оскарженню не підлягає.

Комментарии (0)
Додати новий коментар: