Мiй блог

31
июл

Степненська сільрада позивається до Запорізької облдержадміністрації

Степненська сільська рада позивається до суду на Запорізьку обласну державну адміністрацію з приводу перешкоджання процесу об’єднання Степненської та Наталівської сільських рад.

 

Степненська сільська рада звернулась до Запорізького окружного адміністративного суду з приводу перешкоджання Запорізької обласної державної адміністрації процесу добровільного об’єднання Степненської сільської ради та Наталівської сільської ради Запорізького району Запорізької області в Степненську сільську територіальну громаду з адміністративним центром в селі Степне.

Висловлюючи волю громад сесії рад прийняли відповідні рішення та завершили необхідні процедури. Проведено широке громадське обговорення,  спільною робочою групою двох рад підготовлено проект рішення «Про добровільне об’єднання  територіальних громад», що схвалений Степненською та Наталівською сільськими радами.

Відповідно до закону обласна державна адміністрація має надати висновок, затверджений розпорядженням її голови, щодо відповідності Конституції та законам України проекту рішення про об’єднання громад.

Проте Запорізька обласна державна адміністрація, ігноруючи Конституцію України та закони України, зловживає наданими повноваженнями та, використовуючи адміністративний ресурс, протиправно перешкоджає добровільному об’єднанню Степненської сільської ради та Наталівської сільської ради.

Такі протиправні дії чиновників облдержадміністрації пов’язані з позицію її посадових осіб, які мають інший погляд на конфігурацію об’єднаних територіальних громад в Запорізькому району Запорізької області. Тому чиновники активно та протиправно перешкоджають процесу утворення Степненської сільської територіальної громади з адміністративним центром в селі Степне всупереч волі громад та рішень місцевих рад.

Відсутність висновку перешкоджає завершити процес добровільного об’єднання громад . У зв’язку з чим селяни звернулись з позовом до суду.

Судовий розгляд справи відбудеться 15 серпня 2017 року.

Комментарии (0)
Додати новий коментар: