Мiй блог

13
июл

Анжела Рябоконь вийшла на свободу

Повним фіаско для прокуратури Запорізької області стало рішення апеляційного суду від 13 липня по справі Анжели Рябоконь. Суд скасував рішення районного суду про тримання під вартою керівника Наталівської сільської ради  та звільнив її в залі суду.

        

Сьогодні, 13 липня, Апеляційний суд Запорізької області розглянув апеляційну скаргу адвоката Сергія Гайдука на ухвалу слідчого судді Орджонікідзевського районого суду Запоріжжя Інеси Соболєвой про продовження строку тримання під вартою керівника Наталівської сільської ради Анжели Рябоконь. Суддя районного суду 23 червня задовольнила клопотання прокуратури та продовжила строк тримання підозрюваної під вартою.

Під час розгляду апеляційної скарги адвоката апеляційний суд витребував з прокуратури Запорізької області всі матеріали кримінальної справи, дослідив їх та прийшов до висновку, що підозра Анжели Рябоконь є необгрунтованою.

Апеляційний суд скасував ухвалу слідчого судді та постановив власну ухвалу, якою у задоволенні клопотання прокуратури про тримання підозрюваної під вартою відмовив. Анжела Рябоконь була звільнена з під варти в залі суду одразу після проголошення судового рішення.

Необхідно зазначити, що з клопотанням про особисту поруку відносно Анжели Рябоконь до суду звернулись народні депутати Сергій Соболєв та Олена Шкрум, проте цього не знадобилось.

Суд обрав для Анжели Рябоконь мінімальний запобіжний захід - особисте зобов'язання, поклавши на неї низку обов'язків.

Апеляційний суд врахував наявність адміністративних проваджень, пов'язаних з Наталівською сільською радою, що знаходяться в Запорізькому районому суді, Окружному адміністративному суді міста Києва та Вищому адміністративному суді України.

Своїм рішенням апеляційний суд фактично прийшов до висновку, що судова перспектива кримінального переслідування Анжели Рябоконь відсутня.

Комментарии (0)
Додати новий коментар: