Мiй блог

07
сен

ЦВК утворила Запорізьку міську та обласну виборчі комісії

Центральна виборча комісія утворила новий склад 640 територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку, організацію та проведення чергових місцевих виборів у жовтні цього року.

        

6 вересня ЦВК ухвалила постанову № 230, якою визначила склад 640 районних, міських та обласних територіальних виборчих комісії на чергових місцевих виборах у жовтні 2015 року.

Зокрема, сформовано склад Запорізької міської виборчої комісії та Запорізької обласної виборчої комісії, до складу якої увійшло 18 осіб, з яких 12 осіб включено за поданням політичних партій, що мають фракції у Верховній раді поточного VIII скликання, та 6 осіб – за поданням місцевих організації політичних партій, включених до складу комісії за результатами жеребкування.

 

Запорізька обласна виборча комісія:

Голова – Маслов  Дмитро Валерійович (Самопоміч),

Заступник голови – Куценко Олена Петрівна (Батьківщина),

Секретар – Кондратенко Андрій Миколайович (Опозиційний блок),

Абліцова Наталя Вікторівна (Наша Земля),

Голіцина Віта Олександрівна (Народний фронт),

Градецька Наталія Миколаївна (Самопоміч),

Діброва Віталій Анатолійович (Наш край),

Калегов Дмитро Валерійович (Радикальна партія),

Камінська Вікторія Анатоліївна (Батьківщина),

Кізілова Вікторія Анатоліївна (Сильна Україна),

Козіброда Борис Ярославович (БПП Солідарність),

Мацюра Валентина Олександрівна (Народний фронт),

Мужайло Віктор Валерійович (Опозиційний блок),

Прокопенко Костянтин Миколайович (БПП Солідарність),

Рогожнікова Ольга Леонідівна (Партія Регіонів),

Сливинська Наталія Миколаївна (Патріотична партія),

Соловйов Олександр Володимирович (Молодіжна партія),

Філіпішин Олександр Сергійович (Радикальна партія).

 

 

Запорізька міська виборча комісія:

Голова – Лях Артем Віталійович (Опозиційний блок),

Заступник голови – Гуразда Євгенія Олександрівна (Самопоміч),

Секретар – Ужва Сергій Євгенович (Батьківщина),

Ануфрієва Ірина Володимирівна (Опозиційний блок),

Бойко Борис Олександрович (Самопоміч),

Варванський Павло Андрійович (Батьківщина),

Гуразда Максим Леонідович (Самопоміч),

Дергачова Ганна Юріївна (Радикальна партія),

Дорожинець Наталя Григорівна (Нова політика),

Іванісова Олена Валеріївна (Жінки за майбутнє),

Левицький Дмитро Дмитрович (БПП Солідарність),

Мазнєва Світлана Валеріївна (БПП Солідарність),

Науменко Олена Вікторівна (Народний Фронт),

Онищенко Світлана Василівна (БПП Солідарність),

Панасенко Галина Анатоліївна (Народний Фронт),

Салтан Сергій Олександрович (Радикальна партія),

Черкасова Світлана Василівна (Україна – Вперед),

Шель Надія Володимирівна (Союз. Чорнобиль. Україна).

 

Чергові місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2015 року.

Голосування на виборчих дільницях пройде з 8 до 20 години.

Комментарии (0)




Додати новий коментар: